Titles you rated
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5
JaneRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
PKRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
RoomRated ★ 4.0