Movies
Ratings
306
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Leaving Las VegasRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 4.5
My Tutor FriendRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0