Movies
Ratings
86
Spider-ManRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 2.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0