Movies
Ratings
208
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
Fat GirlRated ★ 3.0
RoomRated ★ 4.5
ResistanceRated ★ 5.0
HannaRated ★ 5.0
HeadhuntersRated ★ 5.0
Now Is GoodRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
CarolRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0