Movies
Ratings
82
Reality BitesRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 3.5
The DreamersRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
TunnelRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5