Movies
Ratings
114
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
It BoyRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.5