Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.0