Movies
Ratings
416
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 3.5
Black AdamRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
QueenpinsRated ★ 3.5
AnomalisaRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0