Movies
Ratings
57
Silent HillRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
Our PresidentRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 1.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.5
TagRated ★ 0.5
CoralineRated ★ 4.5
SproutRated ★ 4.0