Titles you rated
- Les MisérablesRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 2.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 2.5
Pretty WomanRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
The PianoRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0