Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.0
PunchRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0