Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
August RushRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0