Movies
Ratings
261
Let the Right One InRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
The IllusionistRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 2.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5