Movies
Ratings
90
The SilencedRated ★ 1.0
The Con ArtistsRated ★ 2.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Astro BoyRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 2.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Mean Girls 2Rated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5