Movies
Ratings
31
Free WillyRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0