Titles you rated
VeteranRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 2.0
50/50Rated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
AtonementRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
MarathonRated ★ 1.5
The MummyRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5