Movies
Ratings
241
Donnie BrascoRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 1.0
Four MinutesRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 1.0
The UntouchablesRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
OseamRated ★ 3.0
Free WillyRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 3.0