Titles you rated
X-MenRated ★ 5.0
PushRated ★ 3.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.0
Steal My HeartRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0