Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The RockRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0