Titles you rated
La La LandRated ★ 4.5
Taking ChanceRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
The ChorusRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0