Movies
Ratings
178
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.5
American BeautyRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 2.5
The TransporterRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
MiseryRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.0