Titles you rated
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
UndisputedRated ★ 3.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
OctopussyRated ★ 3.0
Never Say Never AgainRated ★ 3.0
A View to a KillRated ★ 3.0
MapadoRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0