Titles you rated
Undisputed III : RedemptionRated ★ 5.0
The Gifted HandsRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
HancockRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0