Movies
Ratings
201
Don't Look UpRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
American PsychoRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
The Bacchus LadyRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0