Titles you rated
The Theory of EverythingRated ★ 3.5
5 to 7Rated ★ 4.0
Grace of MonacoRated ★ 4.0
A Single ManRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
AdoreRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 5.0
OrlandoRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 3.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
Closer to HeavenRated ★ 2.0