Titles you rated
The ShamelessRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
The King of JokguRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
MaggieRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.0