Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
RayRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
The Green MileRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.0
BatmanRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0