Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0