Titles you rated
Shades of the HeartRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0- Green DaysRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 3.0
The PostmanRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0