Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 4.5
Rain ManRated ★ 4.0- The CureRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Drunken MasterRated ★ 5.0
Dumb and DumberRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0