Movies
Ratings
28
Escape from the Planet of the ApesRated ★ 4.0- A Little PrincessRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 2.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 5.0