Titles you rated
Se7enRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
LawlessRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5