Movies
Ratings
37
Old PartnerRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
LeonRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0