Movies
Ratings
39
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.0