Movies
Ratings
37
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0