Titles you rated
The PatriotRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Bad BoysRated ★ 3.0
RockyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 2.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 2.0
GoldenEyeRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 2.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
The DefenderRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 4.0