Movies
Ratings
27
HarbinRated ★ 4.0
The Six Triple EightRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.5
Suite FrançaiseRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 3.5