Movies
Ratings
76
The President's BarberRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
Ben-HurRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0