Titles you rated
TangledRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.0
SawRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.0