Movies
Ratings
53
SilencedRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 4.5- River of No ReturnRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
UlyssesRated ★ 3.0
Black DogRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 5.0
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 3.5