Movies
Ratings
17
Spirited AwayRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0