Movies
Ratings
101
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0