Titles you rated
Reservoir DogsRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 2.0
The MistRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 2.5
The Bucket ListRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 2.0