Titles you rated
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
The Danish GirlRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0