Titles you rated
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 4.5
UnderworldRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 4.5
RoboCopRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 1.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5