Titles you rated
Piranha 3DRated ★ 3.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
For the EmperorRated ★ 2.5
Officer of the YearRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 1.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The Lost BladesmanRated ★ 3.0
ObsessedRated ★ 1.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 1.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0
RedRated ★ 2.5
Heavenly ForestRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5