Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 5.0
The InternRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0