Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 4.0