Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
BigRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5
English VinglishRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Thanks for SharingRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Crazy First LoveRated ★ 3.0
My Tutor Friend 2Rated ★ 2.0