Titles you rated
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 2.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.5